10+1 důvodů, proč si vybrat Baselight

1

Autonomní mobilní osvětlovací systém

Baselight je zcela autonomní mobilní osvětlovací systém. Všechny potřebné komponenty světelné věže, jsou integrovány do robustního podvozku. Pomocí kol je snadná přeprava po zemi.

2

360° světlo nebo jako frontální osvětlení

Světelná konstrukce je navržena tak, aby mohla být použita buď ve variantě 360° světlo nebo jako frontální osvětlení, a to vše v závislosti na potřebě uživatele.

3

Vysoký výkon za každého počasí

Pro zajištění vysokého výkonu za každého počasí a teplotních podmínek, používáme pouze tu nejkvalitnější materiály a špičkové výrobní postupy.

4

Optimální dosah

Optika byla navržena tak, aby umožňovala na zemi maximální možnou svítivost, a každá armatura může být nakloněna do různých poloh pro optimální dosah.

5

Nízká hmotnost

Hmotnost (30kg / 66lb) a velikost zaručuje snadnou manipulaci. Umožňuje snadné a rychlé přemístění na pracovišti, protože není potřeba žádné pomocné zařízení.

6

Speciální konstrukce

Baselight obsahuje speciální konstrukci chladiče, které zajišťují, že LED diody jsou udržovány v optimální teplotě bez ohledu na okolní teplotu.

7

Nestabilní terén není problém

Šestiúhelníková konstrukce má tři skládací prvky, které mohou být individuálně umístěné na nerovném povrchu. Tyto podstavce jsou zakončeny jednak patkami distribuujícími energii a mohou tak být využity i v nestabilním terénu jako je bláto, sníh nebo štěrk.

8

Nízká spotřeba

Baselight je díky nízké spotřebě energie ideální pro mobilní úkoly a stačí mu pouze malý generátor nebo autobaterie s invertorem s výkonem méně než 1kw. Baselight je variabilní - může osvětlit půl fotbalového hřiště při maximálním nastavením 420W nebo také bez problémů snížit výkon na 15W a osvětlit malou plochu.

9

Odolá větru

Dokáže odolat větru až 20 m / s, a má hodnocení IP 67. S využitím balastního závaží a příslušenství pak odolává větru až 30m/s.

10

Jednoduchý a bezpečný

Použitelnost a bezpečnost produktu byla navržena tak, aby práce byla jednoduchá a bezpečná. Není potřeba speciální certifikace pro využívání systému. Barevně označené součásti a piktogramy slouží k lepšímu a rychlejšímu ovládání základních funkcionalit.

11

Modulární design

Modulární design usnadňuje výměnu poškozených částí. Sekce základny je možné vyměnit za 10 minut a armaturu hlavy za méně než 15 minut. Dodáváme náhradní díly, které je možné odeslat kdekoliv na světě do 24 hodin.